Zendaya - Personal Photos

Zendaya - Personal Photos // 1.4

13. ledna 2013 v 0:26 | Carry*
A poslední novinka je jedna jediná osobní fotka ze Zendayina Twitteru:). Je to zřejmě další fotka ze SIU (odhaduji, že z epizody Brother It Up). Na fotce můžete vidět Zen, Bellu a ještě nějakého kluka, bohužel kterého neznám:D:/.
image host

Zendaya - Personal Photos // 1.3

12. ledna 2013 v 0:35 | Carry*
Omlouvám se, že jsem tady dlouho nebyla, a ani jsem neobíhala, jsem moc ráda, že *Kájuš* přidala ty osobky, protože jinak by to tu celý týden stálo bez jedinho článku, takže moc děkuji:) A teď už se přesunu k novinkám, jako první novinku tady mám fotky ze Zendayina Twitteru, Mobli...zkrátka osobní fotky.:) Mně se strašně líbí ta 3., 4. a 5. fotka.:) Jinak je od fanoušků moc hezké, že vytvořili nový trend "askzella".:)
Carry*
image host image host image host image host image host image host

Zendaya - Personal Photos // 1.2

8. ledna 2013 v 23:30 | Carry*
Stáhla jsem několik fotek Zendayi z Twitteru. První fotka je zřejmě nějaká kresba od fanouška, další dvě fotky se týkají photoshootu pro Seventeen a na dalších dvou fotkách můžeme vidět Zendayu s Yvette Brown. Vsadím se, že většině z vás toto jméno nic neříká:D:). Yvette je méně známá herečka, můžete jí znát například ze seriálu Victorious nebo Drake a Josh:).
Carry*
image host image host image host image host image host image host image host

Zendaya - Personal Photos // 1.1

7. ledna 2013 v 19:03 | Carry*
Moc se tu nezdržím, stejně moc novinek není, alespoň o Zee:) Mám tu pro vás 4 nové osobní fotky:). Zen je tam nádherná, některé jsou i od fanoušků, třeba ta poslední:). A ta předposlední je z cesty na letiště:).
Carry*
image host image host image host image host

Zendaya - Personal Photos From Disneyland (1.1. 2013)

6. ledna 2013 v 23:24 | Carry*
Objevilo se 6 nových osobích fotek z Disneylandu, ve kterém Zee byla na Nový rok. Moc jí to sluší, na některých fotkách jsou její typické ksichtíky:D Je tam úžasná:)♥
Carry*
image host image host image host image host image host image host
 
 

Reklama